Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 12 x 15 cm
Rozměr: 12 x 15 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3861
Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 56, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 11 x 16 cm
Rozměr: 11 x 16 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3862
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1926, stav původní )
k obrazu znalecký posudek PhDr. Jiří Šmíd, znalec v oboru výtvarného umění ze dne 17. června 1990
Rozměr: 37 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1336
Tuš
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
Rozměr: 18 x 28 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3136
Linoryt
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 18 x 24,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2882
( signováno vlevo dole, datováno 58, stav původní)
rozměr ve výřezu: 29 x 41 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 41 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5470
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav slušný )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4199
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav slušný )
41/54
rozměr ve výřezu : 44 x 62 cm
Rozměr: 44 x 62 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4206
Kresba / tuš / papír
rozměr ve výřezu: 28 x 39 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 39 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6001
Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )
Rozměr: 38 x 56 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3457
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav slušný )
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3458
Litografie
rozměr ve výřezu: 27 x 36 cm
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3459
Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 31 x 48 cm
Rozměr: 31 x 48 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3460
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 43 cm
číslováno 9/30
Rozměr: 30 x 43 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3461
Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm
Rozměr: 30 x 47 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3463
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 6/50
Rozměr: 38 x 55 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3464
Litografie
rozměr ve výřezu: 36 x 54 cm
Rozměr: 36 x 54 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4532
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, dubový rám, stav slušný )
Rozměr: 45 x 59 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5558
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 69, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 24 x 44 cm
Rozměr: 24 x 44 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4791
Olej / lepenka
Rozměr: 40,5 x 50 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6071