Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav původní )
Rozměr: 39 x 49 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5301
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3676
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 5654
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2200
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 22 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1988
Olej / lepenka
Rozměr: 18 x 26 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3557
Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
Rozměr: 31 x 43 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1664
Litografie
Rozměr: 21,5 x 31,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3242
Litografie
Rozměr: 29 x 21 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3243
Olej / plátno
- na zadní straně " Zimní nálada "
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2579
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 55 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5663
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
Rozměr: 65 x 45 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6250
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2016, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 53 x 40 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6251
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav slušný )
Rozměr: 48 x 54 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5542
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav slušný )
Rozměr: 55 x 35 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5574
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, stav původní )
Rozměr: 30 x 39 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5349
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
dílo získáno přímo od autorky
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5435
Akryl / pastel
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5443
Akryl / pastel / kombinovaná technika
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 50 x 40 cm
dílo získáno přímo od autorky
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5444
Olej / zlato / deska
( signováno vlevo dole, stav slušný )
na zadní straně přípis autorky
- publikováno v katalogu Zdeňka Holejšovská 2018
Zdeňka Holejšovská
*16.1.1950 v Ústí nad Labem – Střekov
Učila se malovat u malířů L. Musila, L. Leitgeba a J. Peci.
Vystavuje v Argentině a v Japonsku, ale i v Evropě.
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6266
Příhozy: 25