( signováno vpravo dole, datováno 49, stav slušný )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4199
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav slušný )
41/54
rozměr ve výřezu : 44 x 62 cm
Rozměr: 44 x 62 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4206
Kresba / tuš / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 28 x 39 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 39 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6001
Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )
Rozměr: 38 x 56 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3457
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1962, stav slušný )
Rozměr: 27 x 37 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3458
Litografie
rozměr ve výřezu: 27 x 36 cm
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3459
Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 31 x 48 cm
Rozměr: 31 x 48 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3460
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 43 cm
číslováno 9/30
Rozměr: 30 x 43 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3461
Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 47 cm
Rozměr: 30 x 47 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3463
Barevná litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno 6/50
Rozměr: 38 x 55 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3464
Litografie
rozměr ve výřezu: 36 x 54 cm
Rozměr: 36 x 54 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4532
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, dubový rám, stav slušný )
Rozměr: 45 x 59 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5558
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 69, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 24 x 44 cm
Rozměr: 24 x 44 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4791
Olej / lepenka
Rozměr: 40,5 x 50 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6071
Akvarel
Rozměr: 20 x 40 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4045
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1762
Příhozy: 66
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1959, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 20 x 33 cm
Rozměr: 20 x 33 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4343
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 35, stav původní )
na několika místech poškozen ( viz. foto )
rozměr ve výřezu: 44 x 63 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 44 x 63 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 6136
Litografie
rozměr ve výřezu: 32 x 39 cm
Rozměr: 32 x 39 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5636
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5180