Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 2745
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 2746
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4660
Rozměr: 42 x 29 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2218
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav původní )
na zadní straně štítek Národní galerie s evid. číslem O-1835
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
Vratislav Nechleba
(17. června 1885, Královské Vinohrady – 26. července 1965, Praha) byl český malíř - portrétista, profesor AVU
- vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze v letech 1902–1907 v ateliéru profesora Maxmiliána Pirnera
- absolvoval studijní cesty do Itálie, Rakouska a Německa
- v roce 1918 byl jmenován profesorem na AVU. Zde působil až do roku 1958. Několikrát byl zvolen rektorem AVU
Rozměr: 56 x 46,5 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2920
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav původní )
Rozměr: 24 x 30 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5550
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )
Rozměr: 54 x 70 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2494
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 52, stav původní )
Rozměr: 28 x 34 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4849
Olej/ plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1931, stav původní )
Rozměr: 53 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 060
Olej / plátno / sololit
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 47 x 55 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6493
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 55 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 2718
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )
Rozměr: 60 x 44 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 300
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 95 cm
Aktuální cena: 15 900 Kč
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Id aukce: 2771
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 10 x 22 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4859
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 90, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 58 x 45 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3800
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3567
Olej / lepenka
Rozměr: 20 x 23 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4104
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4722
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 56 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4050
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4771