Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 66 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2935
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 32 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4888
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 46 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4850
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 46 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4851
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 27 x 33 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1046
Kombinovaná technika / plátno / překližka
( signováno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko, stav slušný )
Rozměr: 36 x 36 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 4944
( signováno vpravo dole, datováno 48, stav původní )
Rozměr: 22 x 17 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 372
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav původní )
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 374
Akvarel
Rozměr: 30 x 21 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4249
Tisk / dobová reprodukce
na několika místech poškozen přehybem
rámováno pod sklem
Rozměr: 54 x 90 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6162
Reprodukce / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně štítek, stav slušný )
Rozměr: 27 x 23 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4175
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 97, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 1531
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 22 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2850
Olej / překližka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 66 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3034
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 23 x 35 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3035
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav původní )
Rozměr: 39 x 49 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5301
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3676
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 5654
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2200
Olej / lepenka
Rozměr: 22 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1988