Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 65 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4098
Hollarotypie / pastel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 8 x 7 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1715
Příhozy: 80
Barevná litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )
Rozměr: 30 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4737