Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4672
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 28 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5184
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 36,5 x 40 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2625
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4673
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 26 x 53 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5186
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 34 x 37 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4419
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 82 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 069
Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 43 x 52 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1605
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4677
Rozměr: 52 x 41 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5189
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1955, stav původní )
Rozměr: 35 x 44 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3142
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4678
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5190
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 28, stav původní )
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6470
Litografie
rozměr ve výřezu : 11 x 24 cm
Rozměr: 11 x 24 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3911
Akvarel
( nesignováno, datováno 69, stav původní )
rozměr ve výřezu: 32 x 21 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 32 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5447
Olej / lepenka
Rozměr: 28 x 33 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 840
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 53 x 46 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1864
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2632
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 841