čas serveru: 09:42:38

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1353

Název: Zátiší

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 54, stav slušný )

Rozměr: 28 x 38 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5193

Název: Oráč

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1354

Název: Na břehu rybníka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1910, stav původní )

Rozměr: 16 x 46 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 2378

Název: Na návsi

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4682

Název: Horská chata

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 36 x 45 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5194

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5450

Název: Zátiší

Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 1867

Název: Horská krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 49 x 69 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2635

Název: Svatý

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 48 x 42 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5195

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 50 x 64 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 250 Kč

Id aukce: 6219

Název: Pohled k vesnici

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 16 x 51 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6475

Olej / lepenka

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 076

Název: Vodní příkop

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1356

Název: Jezerní hladina

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 80 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1868

Název: V podhůří

Olej / plátno

Rozměr: 69 x 99 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4684

Název: Tržiště

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 45 x 53 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 077

Název: Pohoří

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1357

Název: Romantická krajina

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 41 x 60 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 1613

Název: Kupení sena

Olej / plátno

Rozměr: 54 x 81 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1869