čas serveru: 11:53:28

Název: Vlčí máky

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5202

Název: Žena s růží

Litografie
( signováno dole uprostřed, stav původní )
číslováno 14/100
rozměr ve výřezu: 18 x 24 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6226

Název: Portrét

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 71 x 58 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 083

Název: Jarní nálada

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 851

Název: Listopadový den

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1363

Název: Střelecký terč památečný

Malba / dřevo
( nesignováno, druhá polovina minulého století, stav slušný )
průměr 49 cm
Německo

Rozměr: průměr 49 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4947

Název: Zátiší s pomerančem

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 16 x 22 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 852

Název: Na řece

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3156

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4692

Název: Střelecký terč sálový

Malba / dřevo
( nesignováno, první polovina minulého století, stav slušný )
průměr 40 cm
Německo

Rozměr: průměr 40 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4948

Název: Cestou z polí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5204

Název: Portrét

Litografie / papír
rozměr ve výřezu: 26 x 35 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6228

Akvarel / lepenka

Rozměr: 79 x 134 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6484

Název: Horská krajina

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1109

Název: Pohled na Říp

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 51 x 65 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1877

Název: V zákoutí řeky

Olej / plátno

Rozměr: 66 x 100 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4693

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1878

Název: Deštivý den

Olej / plátno
( nesignováno, odborně vyčištěno, bohatě řezaný rám, stav perfektní )

Rozměr: 54 x 71 cm

Aktuální cena: 30 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2902

Příhozy: 47

Název: Dívka s harfou

Olej / dřevěná deska

Rozměr: 16,5 x 11 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3414

Název: Portrét

rozměr ve výřezu: 15 x 11 cm

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6486