Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 855
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 70 x 61 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2903
Olej / plátno
Rozměr: 20,5 x 26,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4952
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 56 x 45 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5208
Litografie
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17 x 15 cm
číslováno 17/50
Rozměr: 17 x 15 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6488
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav původní )
Rozměr: 53 x 70 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1113
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1369
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 47 x 38 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4953
Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 36 x 47 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6489
Kombinovaná technika / papír
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 65 x 49 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4698
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2651
Olej / plátno
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4955
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 75 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6235
Dřevo
Stará africká maska
( kmen Baule, Pobřeží slonoviny )
Rozměr: výška 64 cm, šířka 35 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3932
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 36 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4956
Dřevo
( kmen Lobi, Burkina Faso )
Rozměr: výška 61 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3933
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 92, stav původní )
Rozměr: 70 x 65
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 1630
Pastel
Rozměr: 43 x 35 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 250 Kč
Id aukce: 2142
Dřevo
( kmen Lobi, Burkina Faso )
Rozměr: výška 57 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3934
Dřevo
( kmen Senufo, Pobřeží slonoviny )
Rozměr: výška 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3935