čas serveru: 14:36:13

Název: Cestou na pastvu

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1919, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4447

Název: Středohoří

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )

Rozměr: 64 x 82 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5215

Název: Důstojník

Tisk
( nesignováno, dobový rám, stav původní)
rámováno pod sklem

Rozměr: 63 x 45 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5471

Název: Pobřeží

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 28 x 37 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1376

Název: Panna Marie

Tisk
rámováno pod sklem

Rozměr: 53 x 35 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5472

Název: Přímořská krajina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 20 x 24 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 865

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 21 x 27 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1377

Název: Dudák

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 32 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3937

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 25 x 345 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6241

Název: Cestou k chalupě

Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 37 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5218

Název: Jezevčík s liščaty

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 22 x 16 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6242

Název: Pohled do vsi

Rozměr: 41 x 61 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 099

Název: Moře

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1123

Název: Alej

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 33 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1379

rozměr ve výřezu: 51 x 31 cm

Rozměr: 51 x 31 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3171

Název: Pohled na S. Mikuláš

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 3683

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 42 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4963

Název: Nalomený strom

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6243

Název: Předjaří

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 19,5 x 30,5 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1893

Název: Kytice

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 65 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 3685