Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1919, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4447
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 64 x 82 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5215
Tisk
( nesignováno, dobový rám, stav původní)
rámováno pod sklem
Rozměr: 63 x 45 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5471
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 28 x 37 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1376
Tisk
rámováno pod sklem
Rozměr: 53 x 35 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5472
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 20 x 24 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 865
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 21 x 27 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1377
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 46 x 32 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3937
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 25 x 345 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6241
Olej / lepenka
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 37 x 50 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5218
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 22 x 16 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6242
Rozměr: 41 x 61 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 099
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 61 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1123
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1379
rozměr ve výřezu: 51 x 31 cm
Rozměr: 51 x 31 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 3171
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 3683
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 50 x 42 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4963
Rozměr: 17 x 24 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6243
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 19,5 x 30,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1893
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 65 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3685