Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 36 x 49 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5221
Olej / plátno / deska
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6501
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1382
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3942
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4454
Dřevo
( stav slušný )
Rozměr: 37 x 20 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5478
Olej / lepenka
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1383
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 28 x 37 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2151
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 45 x 62 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3943
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 44 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5223
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1640
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 48 x 66 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2664
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 29 x 40 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 6248
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1641
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 52 x 42 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2665
materiál: ořechová dýha / sloup masiv
( stav velmi dobrý )
Rozměr: výška: 115 cm, šířka: 25 cm, hloubka: 25 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4969
Příhozy: 25
Akvarel / lepenka
Rozměr: 20 x 60 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 6249
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1387
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 78 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4459
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 31 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4971