čas serveru: 16:33:35

Název: Orient

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 32 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5227

Název: Rybářská chata

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1906, stav původní )

Rozměr: 61 x 91 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6507

Název: Páv

Mozaika z polodrahokamů
( nesignováno vpravo dole, stav původní )
Japonsko

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 620

Název: Při západu slunce

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 35 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1388

Název: Podzimní den

Olej / lepenka

Rozměr: 57 x 46 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3436

Název: Pohled do hvozdu

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4204

Název: Děvčátko

Rámováno
( stav slušný )

Rozměr: 38 x 28 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4972

Název: Můstek

Pastel
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 38 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5228

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 45 x 65 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3437

Příhozy: 55

Název: Řeka

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 88 x 125 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3693

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 44 x 86 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4461

Název: Smrtka a houslista

Pastel
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 30 x 40 cm

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5229

Název: Jihočeský statek

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 29 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1390

Název: Ve vsi

Olej / lepenka

Rozměr: 28 x 37 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1902

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 56 x 80 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5743

Název: T. G. Masaryk

Litografie
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 22 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6000

Název: Pohled na zasněžené střechy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 31 x 25 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1393

Název: Nákladní automobil

Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3697

Název: Hra

Foto / tisk

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3698

Název: Na řece

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav původní )

Rozměr: 38 x 45 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4210