Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 32 x 40 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5227
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1906, stav původní )
Rozměr: 61 x 91 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6507
Mozaika z polodrahokamů
( nesignováno vpravo dole, stav původní )
Japonsko
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 620
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 35 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1388
Olej / lepenka
Rozměr: 57 x 46 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3436
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4204
Rámováno
( stav slušný )
Rozměr: 38 x 28 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4972
Pastel
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5228
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3437
Příhozy: 55
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 88 x 125 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3693
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 44 x 86 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4461
Pastel
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 30 x 40 cm
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5229
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 29 x 30 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1390
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )
Rozměr: 28 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1902
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 56 x 80 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5743
Litografie
( nesignováno, stav původní )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 22 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6000
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 31 x 25 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1393
Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3697
Foto / tisk
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3698
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav původní )
Rozměr: 38 x 45 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4210