Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 1964, stav původní )
- obraz poškozen
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6514
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1395
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav původní )
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4211
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4979
Asijská keramika
( ručně malovaná asijská váza, stav dobrý )
výška 81 cm, průměr hrdla 30 cm
Rozměr: výška 81 cm, hrdlo 30 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5491
Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 48 x 40 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2420
Gobelín
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4468
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav původní )
Rozměr: 28 x 32 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1397
Kůže / dřevo
Historismus
( odborně restaurováno, nová kůže včetně kompletního čalounění, stav perfektní )
Rozměr: v: 122 cm, š: 70 cm, h: 73 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3189
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3701
Olej / plátno
( nesignováno, rentoilováno, stav slušný )
obraz je opatřen vývozním povolením
Rozměr: 38 x 29,5 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 6005
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 51 x 36 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2422
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1399
Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3703
Olej / lepenka
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 376
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4984
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 70 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2170
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 75 cm
Aktuální cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 3194
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 31 x 42 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1403
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4475