čas serveru: 19:02:39

Název: Abstrakce

Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 1964, stav původní )
- obraz poškozen

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6514

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1395

Název: Motiv z jižní Francie

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, stav původní )

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4211

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4979

Název: Velká podlahová váza

Asijská keramika
( ručně malovaná asijská váza, stav dobrý )
výška 81 cm, průměr hrdla 30 cm

Rozměr: výška 81 cm, hrdlo 30 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 5491

Název: Svatý Petr

Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 40 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2420

Název: Zátiší s kyticí

Gobelín
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 68 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4468

Název: Na potoce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav původní )

Rozměr: 28 x 32 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1397

Název: Křeslo

Kůže / dřevo
Historismus
( odborně restaurováno, nová kůže včetně kompletního čalounění, stav perfektní )

Rozměr: v: 122 cm, š: 70 cm, h: 73 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3189

Název: Mokřady

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3701

Název: Apoštol sv. Tomáš

Olej / plátno
( nesignováno, rentoilováno, stav slušný )
obraz je opatřen vývozním povolením

Rozměr: 38 x 29,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 6005

Název: Ve dvorech

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 51 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2422

Název: Pohled na kostel

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1399

Název: Zátiší s ovocem

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3703

Název: Mořský příboj

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 376

Název: Březový háj

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 48 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4984

Název: Městská pláž

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 70 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2170

Název: Lesní partie

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 7 400 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 3194

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 31 x 42 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1403

Název: Jarní den

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4475