Sérigrafie
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
rozměr ve výřezu : 18 x 10 cm
Rozměr: 18 x 10 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2220
Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- číslováno: 88/200
rozměr ve výřezu : 31 x 20 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 31 x 20 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6334
Ofset
Rozměr: 23 x 12 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3264
Sérigrafie
Rozměr: 30 x 20 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 213
Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 63 x 93 cm
Aktuální cena: 185 000 Kč
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Id aukce: 2837
Uhel / papír
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 37 x 28 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6381
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5430
Olej / plátno
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1083
Uhel
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 47 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6512
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4460
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 39 x 43 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2182
( signováno vlevo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 38 x 36 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 2187
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 14, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 49 x 57 cm
Aktuální cena: 44 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2193
Patinovaný bronz / plastika
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
švýcarský sochař, malíř a grafik
Od roku 1922 žil a tvořil převážně v Paříži
Rozměr: celková výška: 49 cm, výška podstavce: 4 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6433
Bronzová plastika
výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm
Rozměr: výška: 85 cm, šířka: 55 cm, hloubka: 16 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3660
Patinovaný bronz
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
Rozměr: výška plastiky 111 cm, výška podstavce 15,5 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 6532
Bronzová plastika
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2971
Patinovaný bronz
novodobý odlitek
Alberto Giacometti
Aktuální cena: 28 200 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5537
Příhozy: 25
Olej / plátno
Rozměr: 27,5 x 42,5 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2696
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1977, stav slušný )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5607