( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 39 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 39 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5499
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 637
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 39 x 83 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3709
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1924, stav původní )
Rozměr: 48 x 30 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4477
Rozměr: 28 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 382
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 40 x 63 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2174
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 26,5 x 34 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3198
Olej / sololit
Rozměr: 27 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3454
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 40 x 53 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4478
Olej / lepenka
Rozměr: 47 x 59 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 4734
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 34 x 24 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3199
Olej / sololit
Rozměr: 40 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3711
Olej / karton
( nesignováno, dubový rám na zakázku, stav perfektní )
Rozměr: 44 x 59 cm
Aktuální cena: 6 900 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 4224
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1914, stav původní )
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4480
Olej / dřevo
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 26,5 x 21 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2689
Olej / lepenka
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4481
Tisk na plátně
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 24,5 x 19 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6273
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4482
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2435
Olej / lepenka
Rozměr: 64 x 76 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3971