čas serveru: 20:37:46

Název: Podzimní krajina

Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 57, stav původní )

Rozměr: 19 x 46 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4227

Název: Rodná chalupa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav původní )

Rozměr: 34 x 34 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1412

Název: Na řece

Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 23 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5764

Název: Příboj

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 57 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1413

Název: Chalupy

Olej / karton
( signováno a datováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 47 x 60 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 4229

Název: Veduta di Napoli da Posilipo

Litografie
( nesignováno, rámováno pod sklem, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 12,5 cm
- na skle odraz ( stín ) fotoaparátu

Rozměr: 9 x 12,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4997

Název: Bohyně tvořivosti

Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 23 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5765

Název: Na jaře

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav původní )

Rozměr: 37 x 45 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1414

Název: Santa Lucia a mare

Litografie
rozměr ve výřezu: 9 x 12,5 cm

Rozměr: 9 x 12,5 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4998

Název: Růže od Casanovy

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 80 x 63 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5254

Název: Červánky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 43 x 52 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4231

Název: Pohled ke kostelu

Olej / plátno

Rozměr: 27 x 42 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4487

Název: Ulička

Rytina
( stav původní )

Rozměr: 12 x 9 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 392

Název: Chlapci

Olej / překližka

Rozměr: 21 x 13 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4488

Název: Zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 42 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4744

Název: Pohled na město

Rytina
( stav perfektní )

Rozměr: 9 x 13 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3209

Název: Kytice ve váze

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 59 x 78,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4745

Název: Venkovská veselice

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
poškozené rohy

Rozměr: 53 x 73 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5513

Název: Klaun

Kov / slitina
dubový podstavec
( nesignováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 19,5 cm

Rozměr: výška: 19,5 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6025

Název: Posluchači

Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 20 x 27 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4234