Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 57, stav původní )
Rozměr: 19 x 46 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4227
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav původní )
Rozměr: 34 x 34 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1412
Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 23 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 23 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5764
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 33 x 57 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1413
Olej / karton
( signováno a datováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 47 x 60 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 4229
Litografie
( nesignováno, rámováno pod sklem, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9 x 12,5 cm
- na skle odraz ( stín ) fotoaparátu
Rozměr: 9 x 12,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4997
Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 23 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 23 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5765
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav původní )
Rozměr: 37 x 45 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1414
Litografie
rozměr ve výřezu: 9 x 12,5 cm
Rozměr: 9 x 12,5 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4998
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 80 x 63 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5254
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 43 x 52 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4231
Olej / plátno
Rozměr: 27 x 42 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4487
Rytina
( stav původní )
Rozměr: 12 x 9 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 392
Olej / překližka
Rozměr: 21 x 13 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4488
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 42 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4744
Rytina
( stav perfektní )
Rozměr: 9 x 13 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3209
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 59 x 78,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4745
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
poškozené rohy
Rozměr: 53 x 73 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5513
Kov / slitina
dubový podstavec
( nesignováno, stav slušný )
výška včetně podstavce: 19,5 cm
Rozměr: výška: 19,5 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6025
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 20 x 27 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4234