Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 56 x 40 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6034
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1683
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3219
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 90 x 60 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1684
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1901, stav původní )
Rozměr: 23 x 42 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2196
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 62 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3477
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 24 x 34 cm
Aktuální cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3989
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 42 x 61 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4245
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5525
Olej / sololit
Rozměr: 32 x 37 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3222
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4246
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 43 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4758
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )
Rozměr: 65 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3479
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 42 x 26 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1176
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 31 x 40 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1688
Perokresba
Rozměr: 11 x 15 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4248
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3482
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 59 x 44 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3738
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, nově rámováno, stav slušný )
Rozměr: 54 x 44 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3994
Olej / dřevěná deska
Rozměr: 21 x 16,5 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5530