Alpaka
( na spodní straně číslo výrobce, stav slušný )
Rozměr: výška: 18 cm, šířka: 22 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6050
( signováno vpravo dole, datováno 2001, stav slušný )
číslováno 5 ze 60
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3747
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 38 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4259
Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 12,5 x 15 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5795
Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4516
Kombinovaná technika / akvarel
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 41 x 59 cm
Rozměr: 41 x 59 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5796
Alpaka
( stav slušný )
Rozměr: výška: 12 cm, průměr: 22 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6052
Gobelín
( nesignováno, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 68 x 92 cm
Aktuální cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 6308
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 66 x 55 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2469
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 61 x 46 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4005
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 36 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4517
Párové stolky
materiál : dřevo
výška: 121 cm, šířka: 49 cm, hloubka: 42 cm
( kolem roku 1920, stav velmi dobrý )
provenience: Čína
vázy - dekorace, nejsou součástí aukce
Rozměr: výška: 121 cm, šířka: 49 cm, hloubka: 42 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 1190
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1941, stav slušný )
Rozměr: 43 x 34 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3494
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5286
Párové stolky
materiál : dřevo
provenience: Čína
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 1191
Olej / plátno
Rozměr: 43 x 52 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4263
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4519
rozměr ve výřezu: 41 x 52 cm
Rozměr: 41 x 52 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5799
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 29,5 x 19 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2728
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 42 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4520