Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 37 x 62 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4776
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5288
Stříbro
( stav původní )
Rozměr:
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6056
Olej / karton
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1961
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 31 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2473
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4265
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4521
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 46 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4777
Olej / plátno
( nesignováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 38 x 50 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4266
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5290
Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4523
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 56 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6315
Olej / plátno
Rozměr: 64 x 78 cm
Aktuální cena: 4 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4012
Olej / lepenka
rozměr ve výřezu: 26 x 38 cm
Rozměr: 26 x 38 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4524
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5548
Příhozy: 47
Akvarel
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 33 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2989
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )
Rozměr: 50 x 100 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 4269
Olej / lepenka
Rozměr: 20 x 28 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5549
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5038
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2479