Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 13 cm
Rozměr: 18 x 13 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4155
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav původní )
Rozměr: 37 x 29 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4178
Tisk z perforovaného plechu ( lept )
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
Rozměr: 54 x 77 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 968
( signováno vpravo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 53,5 x 75 cm
Aktuální cena: 20 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 969
Olej / Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 19, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6368
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 17, stav slušný )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6369
Pouring ( lití barev ) / sololit
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 53 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 2856
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2941
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3528
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav slušný )
- z hradeckých studií
Rozměr: 28 x 20 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 6291
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 30 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5473
Litografie
Rozměr: 37 x 31 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5479
Litografie
rozměr ve výřezu: 28 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 24 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 4308
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm
Rozměr: 7 x 8 cm
Aktuální cena: 150 Kč
Vyvolávací cena: 150 Kč
Id aukce: 4319
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1949, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 7 x 8 cm
Rozměr: 7 x 8 cm
Aktuální cena: 150 Kč
Vyvolávací cena: 150 Kč
Id aukce: 4320
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 20 x 16,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 16,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6392
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )
Rozměr: 28 x 44 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4748
Postříbřený bronz na mramorovém podstavci
( signováno a datováno na boku plinty "Archipenko 1917", stav slušný )
výška plastiky 39,4 cm
výška podstavce 11,1 cm
výška celkem 50,5 cm
(na aukci WEINBERG byla u tohoto Archipenka uvedena ODHADNÍ CENA: 200.000-300.000,-Kč)
Rozměr: výška plastiky 39,4 cm
Aktuální cena: 99 000 Kč
Vyvolávací cena: 99 000 Kč
Id aukce: 5365
(signováno vlevo nahoře, stav slušný )
Rozměr: 40 x 56 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4283
Olej / lepenka
Rozměr: 69 x 52 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5214