Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1932, stav slušný )
Rozměr: 37 x 46 cm
Aktuální cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4291
Příhozy: 105
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 32 x 35 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 964
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )
Rozměr: 89 x 116 cm
Aktuální cena: 11 900 Kč
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Id aukce: 1476
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1732
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 38 x 44 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1221
Olej / lepenka
Rozměr: 55 x 82 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1989
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 26 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4037
Olej / plech
( nesignováno, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 34 x 26 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4293
Akvarel
Rozměr: 61 x 89 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4805
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 36 x 24 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1222
Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4038
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Rozměr: 41 x 61 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4806
Dřevo
Stará africká maska
( kmen Guro, Pobřeží slonoviny )
Rozměr: výška 43 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 3271
Pálená hlína
( značeno na spodní straně, výška: 36 cm, stav slušný )
Rozměr: výška: 36 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3272
Olej / plátno
Rozměr: 26 x 17 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4040
Olej / plátno
Rozměr: 16 x 18 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5576
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 24 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 201
Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5065
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1921, stav slušný )
Rozměr: 26 x 20 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 4042
Foto / tisk
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5066