Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 61 x 92 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2524
( nekompletní, stav opotřebeno )
Made in Czechoslovakia
Rozměr:
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2013
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav původní )
Rozměr: 30 x 45 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2525
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 6109
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 75 cm
Aktuální cena: 4 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2270
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 53 x 39 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4062
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5854
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4064
Olej / plátno
( nesignováno, rentoilováno, stav slušný )
Rozměr: 53 x 66,5 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 2017
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4836
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 140 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1765
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rentoilováno, stav slušný )
Rozměr: 67 x 83 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2021
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3301
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 50 x 140 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1766
Bronz
( kolem roku 1820, stav původní )
Rozměr: výška: 27 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4582
Olej / plech
( nesignováno, stav slušný )
rámeček - plátkové zlato
Rozměr: 25,5 x 21,5 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1768
Akvarel
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 34 x 26 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 489
Olej / plech
( nesignováno, stav slušný )
rámeček - plátkové zlato
Rozměr: 25,5 x 21,5 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1769
Dřevo
( stav slušný )
vnitřní rozměr pro obraz : 35 x 44 cm
Rozměr: 35 x 44 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3307
Akvarel / papír
( nesignováno, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6379