Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 60 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2540
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 19 x 24 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3308
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis Sázava 37, stav slušný )
Rozměr: 33 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3820
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5356
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, na zakázku dělaný dubový rám, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 45 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 493
Olej / lepenka
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4077
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4846
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4079
Olej / lepenka
( nesignováno, bohatě řezaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1008
Patinovaná sádra / dubový podstavec
( číslováno, stav původní )
výška: 25 cm
Rozměr: výška: 25 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3057
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 30 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3313
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 42 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4081
Olej / překližka
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 48 x 68 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4593
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 11 x 16 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5361
( signováno vpravo dole, datováno 81, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6129
Patinovaná sádra
( stav původní )
výška: 23 cm
Rozměr: výška: 23 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3058
Olej / plátno
( nesignováno, stav perfektní )
Rozměr: 44 x 65 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 3570
Olej / lepenka
( nesignováno, datováno 15.8.49, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 35 x 28 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5362
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 499
Sádra / dubový podstavec
( stav původní )
výška: 25 cm
Rozměr: výška: 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3059