Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 55 x 74 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3827
Olej / plátno
Rozměr: 64 x 47 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5619
Akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 24 cm
Rozměr: 29 x 24 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6131
Patinovaná sádra
( stav původní )
výška: 20 cm
Rozměr: výška: 20 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3060
Olej / plátno
( nesignováno, dekorativní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 79 x 63 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 3572
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 4852
Medailonek / plaketa
( stav původní )
rozměr: 10 x 8 cm
Rozměr: 10 x 8 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3061
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1014
Rozměr: 36 x 48 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2550
Dřevo / dřevořezba
( stav slušný )
vnitřní rozměr pro obraz : 50 x 70 cm
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3062
Beninský bronz s původní patinou
( pamětní hlava královny matky, tetovaným obočím, kmenovými figurami na klobouku a korálkovými kroužky kolem krku, stav slušný )
výška 55 cm, váha 6 kg
bronz se stopami oxidace, celkový stav odpovídá značnému stáří
Plastika pochází z rozprodávané soukromé sbírky afrického umění, nashromážděné ve Velké Británii
Rozměr: výška 55 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Id aukce: 5367
Malba / dřevo
( nesignováno, stav původní )
replika terče polovina minulého století se zástřely
průměr 61
Rozměr: průměr 61 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5879
Reprodukce dobové fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 21 x 17 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6135
Foto / tisk
- zvětšeno speciální technikou - osvitem za mokra
- kapa deska, ochranná folie-mat
( nesignováno, stav slušný )
rámováno - lišta Nielsen
značeno fotobanka Historické-foto
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3576
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4088
Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, slušný )
Rozměr: 20 x 27 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 700 Kč
Id aukce: 4600
Olej / plátno
Rozměr: 66 x 55 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5112
Malba / dřevo
( nesignováno, stav původní )
replika terče období Rakouského císařství bez zástřelů
Rozměr: průměr 45 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5880
Olej / plátno
Rozměr: 32 x 39 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4089
Olej / plátno
Rozměr: 87 x 107 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1786