Olej / plátno
( nesignováno, rám plátkové zlato, rentoilováno, stav perfektní )
Rozměr: 79 x 59 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2042
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 37 x 46 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2299
Olej / karton
( signováno vlevo dole, kvalitní rám, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 38 x 28 cm
rozměr rámu : 50 x 44 cm
Rozměr: 38 x 28 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3835
Soška / mastek
( stav původní )
Rozměr: výška 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5372
Dýhováno ořechovou kořenicí
Bronzové ozdoby
( kolem roku 1900, stav původní )
Rozměr: výška: 213 cm, šířka: 83 cm, hloubka: 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1533
Příhozy: 64
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 92, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3837
Mastek
( stav původní )
Rozměr: výška 20 cm, šířka 20 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5373
Podmalba / sklo
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 26 x 39 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3582
Mosaz
( stav původní )
Rozměr: délka 33 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5374
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 41 x 56 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2047
Olej / překližka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 39 x 31 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2303
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, kolem roku 1900, stav slušný )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 80 x 43 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1678
Příhozy: 25
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 1943, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 37 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 6443
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5269
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3700
Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 44 x 69 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4059
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )
Rozměr: 56 x 47 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1570
Olej / plátno
( signováno vpravo dole a na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 50 x 80 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 5503
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6499
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 49 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 5355