Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datování 1916, stav původní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1667
Litografie
( signováno a datováno vpravo dole, stav slušný )
- rozměr ve výřezu: 50 x 68 cm
- rozměr včetně rámu: 90 x 112 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6390
Litografie
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
číslováno: 3/100
Rozměr: 61 x 43,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4864
( signováno vpravo dole, stav slušný )
číslováno: 21/100
na zadní straně přiložen certifikát
Rozměr: 61 x 43 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5873
Olej / lepenka
Rozměr: 17 x 23,5 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 863
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 46 x 72 cm
Aktuální cena: 81 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2600
Příhozy: 73
( signováno vpravo dole, stav původní )
- volný list
- číslováno: 16/100
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6316
Plakát na křídovém papíru
( pro sběratele vydalo uměleckoprůmyslové muzeum v Praze roku 1972 )
Rozměr: 67 x 47 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2085
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2608
Bronzová plastika
( signováno dole, pozdější odlitek, kvalitní dubový podstavec, stav perfektní )
výška: 45 cm
výška s podstavcem: 50 cm
váha: 20 kg
Rozměr: výška: 50 cm, váha: 20 kg
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6114
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
číslováno 63/100
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3317
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 29 x 39 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4084
Olej / lepenka
Rozměr: 20 x 35 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2858
Olej / lepenka
Rozměr: 20 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2859
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2860
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2861
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2862
Olej / lepenka
Rozměr: 65 x 77 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6340
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1937, stav původní )
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3079
Olej / plátno
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3068