čas serveru: 21:45:16

Buddy

Název: Americké osvobození

( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav slušný )

Rozměr: 21 x 21 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2713

Buddy

Název: Jen uklízím ?

Litografie
číslováno: 2/25

Rozměr: 59,5 x 42,5 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2991

Buddy

Název: To byl nebezpečný přívěsek

Litografie
číslováno: 1/25

Rozměr: 50,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2992

Buddy

Název: Beatles ve stavu bez tíže

Litografie
číslováno: 1/25

Rozměr: 40,5 x 51 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2993

Buddy

Název: ANO

Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 7 z 25

Rozměr: 50 x 41 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3551

Bureš

Název: Statek Měcholupy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5944

Bureš

Název: Žně

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 88 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2772

Příhozy: 41

Bušický

Název: Krajina

Kresba / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1926, stav původní )

Rozměr: 14 x 20 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4494

C. Anno

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
původ Belgie

Rozměr: 50 x 43 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1276

C. Hagen

Název: Zátiší s ovocem I.

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 60 x 74 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4844

C. Hagen

Název: Zátiší s ovocem II.

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 74 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4845

Čapek

Název: Kočka

Linoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 8,5 x 6 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1716

Čarek

Název: Polom

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, řezaný rám, v původním stavu )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 4764

Čebiš

Název: Zátiší s kytarou

Olej / plátno

Rozměr: 69 x 44 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 2945

Celestýn Matějů

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1918, stav původní )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka

Rozměr: 45 x 79 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2952

Čeněk Choděra

Název: Při mlácení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav perfektní )
na zadní straně přípis - autorské razítko

Rozměr: 21 x 32 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 536

Čeněk Fousek

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 29, stav původní )

Rozměr: 47 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1973

Čeněk Kvíčala

Název: Cestou na zámek

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927,
rám v plátkovém zlatě, v původním slušném stavu )

Rozměr: 66 x 91 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3013

Černohlávek

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1875

César Manrique

Název: Krajina setkání

Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 42 x 35 cm

Rozměr: 42 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5501