Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2022, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 75 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4927
Olej / plátno
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 4725
Akryl / plátno
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 91 x 61 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4726
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko datováno 2022, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 70 x 60 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5507
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko datováno 2022, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 111 x 65 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5508
Olej / plátno
( signováno nahoře uprostřed, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5259
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5037
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 70 x 60 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4795
Akryl / plátno
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4796
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
obraz získán přímo od autorky
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5067
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav původní )
Rozměr: 40 x 31 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4158
Příhozy: 25
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 89, stav původní )
Rozměr: 35 x 100 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1098
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Jaromír Stach historik umění
Bruno Beran
(6. ledna 1888 Brno – 27. června 1979 Palma de Mallorca), byl český akademický malíř
- v letech 1903–1905 navštěvoval Uměleckoprůmyslovou školu ve Vídni u prof. Karla Otto Czechky a poté i Akademii výtvarných umění, kde se školil u prof. Rudolfa Bachera
- další studium absolvoval v letech 1907–1911 v Mnichově na Malířské akademii u profesorů J. C. Hertericha a Heinricha von Zügela
- v roce 1911 studoval i v Paříži na Akademii de la Grande-Chaumiere u Luciena Simona. V průběhu roku 1913 navštěvoval v Giverny Clauda Moneta a tímto počinem získal charakteristický impresionistický rukopis
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2922
Kov / slitina
mramorový podstavec
( signováno, kolem roku 1930, stav slušný )
výška včetně podstavce: 20 cm
Rozměr: výška 20 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6031
Litografie
( signováno vlevo dole, volný list, stav slušný )
přípis autora na zadní straně
číslováno: 2/10
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3867
Litografie
přípis autora na zadní straně
číslováno: 3/10
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3868
Litografie
rozměr ve výřezu: 56 x 41 cm
číslováno: 2/10
Rozměr: 56 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4643
Litografie
rozměr ve výřezu: 56 x 40 cm
číslováno: 1/10
Rozměr: 56 x 40 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4644
Litografie
číslováno: 7/25
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3367
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav slušný )
číslováno: 2 z 25
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4653