Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
číslováno: 3 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2867
Ruční papír / Autorský tisk
číslováno: 1 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2868
Ruční papír / Autorský tisk
( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
číslováno: 4 z 25
Rozměr: 51 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3175
Ruční papír / Autorský tisk
číslováno: 6 z 25
Rozměr: 50,5 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3176
Ruční papír / Autorský tisk
číslováno: 4 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3177
Ruční papír / Autorský tisk
číslováno: 2 z 25
Rozměr: 51 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3178
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav slušný )
Rozměr: 21 x 21 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2713
Litografie
číslováno: 2/25
Rozměr: 59,5 x 42,5 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2991
Litografie
číslováno: 1/25
Rozměr: 50,5 x 40,5 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2992
Litografie
číslováno: 1/25
Rozměr: 40,5 x 51 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2993
Ruční papír / Autorský tisk
číslováno: 7 z 25
Rozměr: 50 x 41 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3551
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 60 x 76 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6304
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 88 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2772
Příhozy: 41
Kresba / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1926, stav původní )
Rozměr: 14 x 20 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4494
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
původ Belgie
Rozměr: 50 x 43 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 1276
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 74 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4844
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 74 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4845
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 6524
Linoryt
Rozměr: 8,5 x 6 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1716
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, řezaný rám, v původním stavu )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 4764