čas serveru: 00:23:12

Čarek

Název: Polom

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1942, řezaný rám, v původním stavu )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 4764

Čebiš

Název: Zátiší s kytarou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 69 x 44 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 2945

Celestýn Matějů

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1918, stav původní )
přiložen umělecko-historický posudek PhDr. Ivan Havelka

Rozměr: 45 x 79 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 2952

Čeněk Choděra

Název: Při mlácení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav perfektní )
na zadní straně přípis - autorské razítko

Rozměr: 21 x 32 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 536

Čeněk Fousek

Název: Letní den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 29, stav původní )

Rozměr: 47 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1973

Čeněk Kvíčala

Název: Cestou na zámek

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927,
rám v plátkovém zlatě, v původním slušném stavu )

Rozměr: 66 x 91 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3013

Černohlávek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1875

César Manrique

Název: Krajina setkání

Litografie
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 42 x 35 cm

Rozměr: 42 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5501

César Manrique

Název: Sopečná krajina

Litografie
( signováno vlevo nahoře, datováno 65, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 54 x 40 cm

Rozměr: 54 x 40 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4324

Chabert

Název: Trenčín

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1936, stav slušný )

Rozměr: 38 x 48 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6439

Charlota Burešová

Název: Letní kytice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5641

Charlotta Burešová

Název: Cínie a Hledíky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1955, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 36 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1181

Chládek

Název: Alej

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4381

Choděra

Název: Před bouří

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 56, stav původní )

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1208

Cína Jelínek

Název: Benecko - Bímova chalupa

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 103 cm

Aktuální cena: 29 400 Kč

Vyvolávací cena: 5 900 Kč

Id aukce: 1032

Cína Jelínek

Název: O žních

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 34, kvalitní rám, plátkové zlato, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27,5 x 40 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2571

Cína Jelínek

Olej / lepenka

Rozměr: 37 x 52,5 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2573

Účastníci: 17

Příhozy: 57

Cína Jelínek

Název: Kunětická hora

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1828

Cína Jelínek

Název: Na Vysočině

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 37,5 x 53,5 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2092

Cína Jelínek

Název: Podvečer na horách

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 23, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5974