( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 20 x 26 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 26 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6445
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
číslováno 12/50
rozměr ve výřezu: 22 x 15 cm
Rozměr: 22 x 15 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5007
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )
Rozměr: 20 x 26,5 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2727
Akvarel / papír
na fotografii zadní strany chybně uveden rozměr
rozměr ve výřezu: 66 x 49 cm
Rozměr: 66 x 49 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4465
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 93, stav původní )
Rozměr: 32 x 49 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1230
Olej / sololit
Rozměr: 39 x 51 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3617
Litografie
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 15 x 10 cm
číslováno : 87/200
Rozměr: 15 x 10 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3863
Akryl / plátno
Abstrakce
( signováno vpravo dole, stav slušný )
dílo získáno přímo od autorky
Dagmar KarellStudovala lingvistiku a literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 emigrovala do Kanady, kde pokračovala ve studiu na Univerzitě Britské Kolumbie a zároveň pracovala jako reportérka pro CBC- Radio Canada International.Žila a tvořila v Kanadě, Izraeli a Velké Británii. Cestovala po Evropě, USA, navštívila Egypt, Mexiko, Havajské ostrovy, Thajsko, Malajsii, Singapur. Nejsilnější inspiraci pro své obrazy nacházela v umění indiánského kmene Haida v Britské Kolumbii a na svém abstraktním stylu pracovala pod vedením Roberta Genna, jednoho z nejvýznamnějších pokračovatelů proslulé skupiny " Group of Seven". Vystavovala v Kanadě a USA, v roce 1994 byly její obrazy zapůjčeny pro filmování hollywoodskou produkční společností Aarona Spellinga. Soubor jejího díla byl vybrán galerií Buschlen-Mowatt k prezentaci kanadských výtvarníků v Hong Kongu a Singapuru. V témže roce navrhla vítězný design pro British Columbia´s Children´s Hospital.Od roku 1996 uspořádala 13 samostatných výstav v České republice, např. v Praze, Hradci Králové a Litomyšli.Její obrazy jsou majetkem soukromých a veřejných sbírek v Kanadě, USA, Evropě a Japonsku
Rozměr: 75 x 60 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4135
Akryl / plátno
Abstrakce
Rozměr: 120 x 85 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5671
Akryl / plátno
Abstrakce
dílo získáno přímo od autorky
Dagmar Karell studovala lingvistiku a literaturu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1981 emigrovala do Kanady, kde pokračovala ve studiu na Univerzitě Britské Kolumbie a zároveň pracovala jako reportérka pro CBC- Radio Canada International. Žila a tvořila v Kanadě, Izraeli a Velké Británii. Cestovala po Evropě, USA, navštívila Egypt, Mexiko, Havajské ostrovy, Thajsko, Malajsii, Singapur. Nejsilnější inspiraci pro své obrazy nacházela v umění indiánského kmene Haida v Britské Kolumbii a na svém abstraktním stylu pracovala pod vedením Roberta Genna, jednoho z nejvýznamnějších pokračovatelů proslulé skupiny " Group of Seven". Vystavovala v Kanadě a USA, v roce 1994 byly její obrazy zapůjčeny pro filmování hollywoodskou produkční společností Aarona Spellinga. Soubor jejího díla byl vybrán galerií Buschlen-Mowatt k prezentaci kanadských výtvarníků v Hong Kongu a Singapuru. V témže roce navrhla vítězný design pro British Columbia´s Children´s Hospital. Od roku 1996 uspořádala 13 samostatných výstav v České republice, např. v Praze, Hradci Králové a Litomyšli. Její obrazy jsou majetkem soukromých a veřejných sbírek v Kanadě, USA, Evropě a Japonsku
Rozměr: 90 x 60 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5672
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6240
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5126
Olej / lepenka
Rozměr: 43 x 51 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6434
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav perfektní )
Rozměr: 75 x 100 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4387
Příhozy: 63
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6435
Příhozy: 56
Olej / malířská lepenka
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5941
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 20 x 33 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1344
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4977
Olej / lepenka
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3967
Příhozy: 68
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2959