Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, původní rám " Josef Brůžek ", obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 31 x 41 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 554
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
obraz zakoupen 14.03.2010 v Aukčním domě Pictura
přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1590
Olej / překližka
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 22 x 31 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5978
Příhozy: 47
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1408
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 30 cm
Aktuální cena: 72 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2704
Příhozy: 84
Olej / překližka
Rozměr: 26,5 x 35 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6057
Olej / překližka
Rozměr: 18 x 21 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6058
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 28 x 34 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1493
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 64 cm
Aktuální cena: 98 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 5078
Příhozy: 84
Olej / lepenka
Rozměr: 61,5 x 66,5 cm
Aktuální cena: 68 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 500
Příhozy: 60
Olej / překližka
vystaveno : Julius Mařák a jeho žáci - Galerie Kroupa 2012
Rozměr: 70 x 97,5 cm
Aktuální cena: 305 000 Kč
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Id aukce: 3324
Příhozy: 65
Olej / překližka
Rozměr: 20 x 23 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5251
Příhozy: 61
Olej / plátno / deska
restaurátorsky ošetřeno, pravost signatury restaurátorsky prověřena
posoudil PhDr. Mgr. Michael Zachař
Rozměr: 33 x 45,5 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2307
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1892, bohatě zdobený dobový rám, na zadní straně přípis autora, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
- vzhledem k nízkému rozlišení přiložených fotografií doporučujeme osobní prohlídku
Rozměr: 42,5 x 68 cm
Aktuální cena: 155 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 6538
Příhozy: 82
Olej / plech
( signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 21,5 x 15 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3045
Olej / plátno
Rozměr: 69 x 51 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2074
Olej / překližka
( signováno vlevo nahoře, obraz odborně vyčištěn, datováno 1924, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 50 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2597
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 61,5 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 2809
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav původní )
Rozměr: 57 x 52 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2940
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 52 x 70 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5410