Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1922, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 6589
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 61 x 51 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5210
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 27 x 33 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5000
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 2028
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 44 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4082
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1924, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5291
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3874
Olej / sololit
Rozměr: 29 x 79 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4746
Olej / překližka
Rozměr: 27 x 20 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 6474
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
původ Belgie
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1279
Akvarel / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 31 x 54 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5354
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 40 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1067
Patinovaný bronz
podstavec leštěný mramor
( značeno E. Degas, pozdější odlitek, stav perfektní )
značka slévárny, modelářská značka: Paris Fonderie Bords de Seine
výška včetně podstavce: 67 cm
váha: 8 kg
Rozměr: výška: 67 cm, váha: 8 kg
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3419
Příhozy: 58
Dobový tisk
( signováno vlevo nahoře, stav původní )
Rozměr: 28 x 18 xm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5986
Olej / lepenka
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4743
Olej / lepenka
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1168
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2012, stav slušný )
Rozměr: 63 x 45 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5739
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1930, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6140
Rozměr: 52 x 41 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2037
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, stav slušný )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3468