Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Emil Artur Longen Pittermann - od roku 1904 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Františka Thieleho.
Rozměr: 61 x 80 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2845
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1919, stav slušný )
Rozměr: 57 x 60 cm
Aktuální cena: 97 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4778
Příhozy: 107
Linoryt
( signováno dole uprostřed, datováno 89, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 23 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 23 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5888
Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 30, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 9 x 19 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 399
Kresba / Tuš
( signováno vpravo dole, datováno 1930, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11,5 x 27 cm
rámováno pod sklem
posudek Dr. Zemina
Rozměr: 11,5 x 27 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5788
Příhozy: 68
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 45 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2797
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 14 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 22 x 14 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5782
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, původní stav )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 9 900 Kč
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Id aukce: 1155
Olej / plátno
Rozměr: 44 x 70 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4255
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 60 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 092
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 63 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4961
Olej / karton
( signováno vpravo dole, původní )
Rozměr: 25 x 60 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1635
Olej / karton
Rozměr: 25 x 60 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1639
Olej / karton
Rozměr: 25 x 62 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1180
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 80 x 69 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 3384
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 68, stav původní )
Rozměr: 50 x 30 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4579
Olej / karton
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1121
Olej / karton
( signováno vpravo dole, datováno 59, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4238
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 3112
Barevný lept
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 26 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 922