Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 41, stav původní )
Rozměr: 56 x 41 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3253
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 46 x 61 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 1865
Olej / plátno
původ Francie
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 549
Olej / lepenka
( nesignováno , kolem roku 1915-1920, stav slušný )
Rozměr: 27 x 23 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4613
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 81 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2393
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, belgická škola, stav původní )
původ Belgie
Rozměr: 30 x 47 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4228
Monotyp
( signováno vpravo dole, datováno 92, stav původní )
rozměr ve výřezu : 56 x 43 cm
Rozměr: 56 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3908
Monotyp
( signováno vpravo dole, datováno 1992, stav původní )
rozměr ve výřezu : 56 x 43 cm
Rozměr: 56 x 43 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3909
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 63 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6350
Olej / plátno
Rozměr: 49 x 65 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6351
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav slušný )
Rozměr: 40 x 58 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 2910
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 39 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1381
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )
Rozměr: 60 x 87 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 1206
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2089
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4680
Tisk
rámováno pod sklem
Rozměr: 75 x 47 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5445
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4455
Olej / plátno
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4097
Olej / sololit
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 274
Olej / lepenka
Rozměr: 51 x 70 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1564