Litografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 17,5 x 12,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6374
Litografie
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13,5 cm
- rámováno pod sklem
- číslováno: 93/100
Rozměr: 9,5 x 13,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6375
Litografie
- rámováno pod sklem
- číslováno: 78/100
Rozměr: 9,5 x 13,5 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 6376
Akryl / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6153
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6154
Akryl / olej. pastel / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně autorský štítek a přípis autora
Rozměr: 80 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5957
Olej / plátno
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5958
Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 105 x 137 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5703
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 115 x 150 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5704
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav slušný )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6517
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 110 x 107 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6518
Akryl / plátno
Rozměr: 120 x 160 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Id aukce: 5505
Akryl / plátno
Rozměr: 100 x 110 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 5506
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav slušný )
Rozměr: 125 x 90 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6556
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav slušný )
Rozměr: 129 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6557
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2019, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6067
Akryl / plátno
( signováno vlevo uprostřed, stav perfektní )
Rozměr: 97 x 135 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5812
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6068
Akryl / plátno
Rozměr: 115 x 115 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5813
Akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 121 x 110 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6335