Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 86 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3114
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1365
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3390
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2949
Olej / plátno
přiložen odborný posudek PhDr. Petr Malý
Rozměr: 76 x 90 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3316
Dřevo
( stav slušný )
Rozměr: 36 x 28 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5475
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně přípis, stav slušný )
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3335
Příhozy: 56
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3645
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, na zadní straně přípis autora včetně autorského razítka, stav slušný )
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5485
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, autorský štítek na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3987
Kresba / Tuš / papír
( signováno monogramem vpravo ve středu, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 26 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5982
Olej / plátno
( signováno monogramem vlevo dole, datováno 1940, stav původní )
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 75 x 100 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6510
Kresba tužkou / lepenka
( signováno dole uprostřed, stav perfektní, rám drobné oděrky )
rozměr ve výřezu 45 x 31 cm
Rozměr: 45 x 31 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2592
certifikát přiložen na zadní straně
číslováno: 32/50
Rozměr: 78,2 x 51,2 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2988
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
na zadní straně razítko z pozůstalosti autora
Rozměr: 20 x 30 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6150
Kombinovaná technika / papír
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6151
Kombinovaná technika / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 74, stav původní )
Rozměr: 21 x 37 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6152
Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
na zadní straně pozůstalostní razítko
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2847
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5418
( signováno vpravo nahoře, datováno 63, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 49 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4713