Popis
Olej / deska
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař
přiložen písemný odborný posudek
Rozměr: 31 x 50 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 2011
Účastníci: 10
Příhozy: 45
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 27 x 39 cm
Aktuální cena: 49 400 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 1504
Účastníci: 12
Příhozy: 65
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
- obraz na několika místech poškozen ( popraskaná barva )
Rozměr: 115 x 78 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6448
Účastníci: 2
Příhozy: 14
Detail
|
Popis
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6141
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Dřevoryt
( nesignováno, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 28,5 x 22 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6142
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 79, stav slušný )
Rozměr: 13 x 32 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 1426
Účastníci: 2
Příhozy: 7
Detail
|
Popis
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3049
Účastníci: 7
Příhozy: 17
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 44 x 58 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5185
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 111 x 77 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6503
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|
Popis
Dřevořez
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 10,5 x 14 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 10,5 x 14 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6182
Účastníci: 5
Příhozy: 7
Detail
|
Popis
Dřevořez
( signováno dole uprostřed, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 9,5 x 13 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 9,5 x 13 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6183
Účastníci: 4
Příhozy: 7
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 120/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3402
Účastníci: 12
Příhozy: 19
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 99/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3403
Účastníci: 11
Příhozy: 25
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 170/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3409
Účastníci: 9
Příhozy: 22
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 92/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3410
Účastníci: 8
Příhozy: 26
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 86/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3411
Účastníci: 5
Příhozy: 12
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 111/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3412
Účastníci: 8
Příhozy: 25
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
opatřeno hologramem
přiložen certifikát
číslováno 121/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 3413
Účastníci: 7
Příhozy: 37
Detail
|
Popis
Dřevoryt
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 17 cm
rámováno pod sklem
ze sbírky JUDr. a PhDr. Jana Vůjtěcha
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 5786
Účastníci: 10
Příhozy: 39
Detail
|
Popis
Litoofset
( signováno vpravo dole, stav původní )
- volný list
- číslováno: 22/350
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aukce skončila
Id aukce: 6317
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Detail
|