( signováno vpravo dole, stav perfektní )
opatřeno hologramem
číslováno 78/350
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3518
opatřeno hologramem
číslováno 71/350
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3519
Příhozy: 50
opatřeno hologramem
číslováno 111/350
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3520
Originální původní plakát
dle Kupkova pastelu z r. 1909 (Guggenheim)
( podtisk béžové barvy
ofsetová technika přes kámen
faksimile Kupkova razítka )
- označení "LITH" není použitá technika, značí firemní značku tiskaře
rozměr ve výřezu 44,5 x 56,5 cm
Rozměr: 44,5 x 56,5 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2256
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1909, stav slušný )
Rozměr: 62 x 74 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6205
Olej / lepenka
Rozměr: 52 x 61 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6537
Příhozy: 59
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 29 x 32 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2164
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1921, nově adjustováno, stav slušný )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2192
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 24 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4648
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1948, stav slušný )
Rozměr: 74 x 84 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5689
Příhozy: 67
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 81 x 101 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5694
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4943
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 44 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5711
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1967, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5724
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 64, stav slušný )
Rozměr: 23 x 33 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5726
Olej / plátno
Rozměr: 72 x 100 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5814
Olej / lepenka / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav slušný )
Rozměr: 41 x 52 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5817
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1956, stav slušný )
Rozměr: 43 x 54 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5564
Olej / plátno
Rozměr: 96 x 130 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 970
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1945, stav slušný )
Rozměr: 42 x 53 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5601