Olej / plátno / lepenka
( signováno dole uprostřed, datováno na zadní straně 1990, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3914
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 44 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4167
Olej / lepenka
Rozměr: 62 x 98 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 909
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1947, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3192
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1947, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3193
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3939
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 25, stav původní )
Rozměr: 31 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4256
Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, datováno 1938, stav slušný )
Rozměr: 40 x 59 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4085
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1973, stav slušný )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5024
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6147
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 16 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6403
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 23 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6148
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6404
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6149
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6405
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 22, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4624
Příhozy: 47
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 50 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4625
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 45 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4117
Příhozy: 41
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4118
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4119