Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 24 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5158
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 36 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5159
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 51 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5160
Příhozy: 62
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4921
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 38 300 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4922
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 54 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4923
Příhozy: 68
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5440
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5441
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 55 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5442
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3654
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3655
Příhozy: 57
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3656
Příhozy: 81
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5705
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 30 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5706
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5707
Příhozy: 57
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4431
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4432
Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 25 x 20 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 20 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6224
Olej / plátno
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4433
Příhozy: 57
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2024, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5969
Příhozy: 50