Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2024, stav slušný )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 29 800 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5970
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 29 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5971
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 59 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4703
Příhozy: 74
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2924
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2925
Příhozy: 55
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4724
Příhozy: 56
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2019, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 80 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2679
Příhozy: 65
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 150 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 2680
Příhozy: 116
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3960
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2681
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3961
Olej / plátno
Rozměr: 75 x 65 cm
Aktuální cena: 60 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3962
Příhozy: 56
Umělecký tisk
( signováno vpravo dole, datováno 22, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 28 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 25 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5756
Umělecký tisk
rozměr ve výřezu: 24 x 28 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 24 x 28 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5757
Umělecký tisk
rozměr ve výřezu: 28 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 25 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5758
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
- dnes již ojediněle se vyskytující dílo autora ( 90-tá léta )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 42 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4992
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5248
Umělecký tisk
rozměr ve výřezu: 22 x 28 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 22 x 28 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5760
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5249
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5250