Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6277
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 27 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6278
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2024, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6279
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 55 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6544
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6545
Příhozy: 47
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 56 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5523
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5524
Olej / dřevo
Rozměr: 37 x 21 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5014
Olej / dřevo
Rozměr: 43 x 24 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5015
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4786
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4787
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4788
Příhozy: 25
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 24, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6583
Olej / dřevo
Rozměr: 40 x 24 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3512
Olej / plátno
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6584
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 70 cm
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6585
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4544
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4546
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 28 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5826
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 38 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5827