Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2001, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5828
Sérigrafie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 48 x 62 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3014
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav slušný )
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3786
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 34 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3531
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3787
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3532
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 79 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3788
Účastníci: 17
Příhozy: 91
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2021, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3286
Olej / plátno
Rozměr: 45 x 70 cm
Aktuální cena: 48 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3288
Příhozy: 62
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 72 cm
Aktuální cena: 58 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3290
Účastníci: 20
Příhozy: 72
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 50
Aktuální cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5595
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 60 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5596
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 2023, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 45 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5597
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5089
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5090
Příhozy: 65
Olej / plátno
( signováno vlevo i vpravo nahoře, datováno 23, stav perfektní )
Rozměr: 45 x 65 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5091
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2023, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 44 600 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6115
Účastníci: 19
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2020, stav slušný )
Rozměr: 55 x 45 cm
Aktuální cena: 48 800 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6116
Příhozy: 54
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4326
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2022, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4327