Suchá jehla
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3101
Suchá jehla
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3102
Suchá jehla
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3103
Suchá jehla
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3104
Suchá jehla
Rozměr: 14 x 10 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3105
Akvarel
( nesignováno, datováno 1942, přípis na zadní straně, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 14 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2224
Pastel
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
rozměr ve výřezu: 48 x 34 cm
Rozměr: 48 x 34 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5559
( signováno vpravo dole, datováno 1958, stav perfektní )
oboustranný obraz
Rozměr: 62 x 44 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2682
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
opatřeno razítkem pozůstalosti Františka Vobeckého
publikováno v katalogu pozůstalosti Františka Vobeckého v roce 2014
Rozměr: 90,5 x 68 cm
Aktuální cena: 190 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 5003
Příhozy: 86
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 36 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1692
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
- varianta obrazu reprodukována ve Zlaté Praze 1915, ročník XXXII., číslo 37, strana 438
Rozměr: 100 x 95 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Id aukce: 4024
Olej / plátno
Rozměr: 25 x 30 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4495
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
František Zavřel
Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.
- studie malby u J. Přibíka v Brně a na soukromé škole Vl. Sychry v Praze
Rozměr: 32 x 44 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6357
Tuš
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 17 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6377
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo nahoře, obraz odborně vyčištěn, datováno 49, stav perfektní )
Rozměr: 30 x 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6610
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )
Rozměr: 23 x 42 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4993
Mědirytina / kolorovaná akvarelem
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 18 x 14 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1718
Akvarel
( signováno vpravo dole, 1895, stav slušný )
Rozměr: 30 x 49 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2086
Chwala Fritz (1872 - 1936)
syn a žák Adolfa Chwaly, vystudoval Akademii výtvarných umění ve Vídni
Olej / plátno
rozměr včetně rámu 164 x 195 cm
( obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
exkluzivní rám - kombinace metalu a plátkového zlata
Rozměr: 121 x 152,5 cm
Aktuální cena: 97 000 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Id aukce: 1196
Příhozy: 82
Olej / dřevěná deska
( signováno vlevo dole, datováno 76, stav původní )
Rozměr: 69 x 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5463