Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 13 x 8 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5052
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1652
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 43x 55 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2770
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2314
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5219
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 30 x 24 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Id aukce: 4370
Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1935, stav slušný )
Rozměr: 24 x 33 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4639
Příhozy: 41
Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, nově rámováno, stav perfektní )
- přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Rozměr: 38 x 55 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3996
Kvaš / papír
( signováno vpravo v dolní části, datováno 1932, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 41 x 28 cm
rámováno pod sklem
- poškozeno
Rozměr: 41 x 28 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5886
Olej / plátno
( signováno vpravo dole po straně: Goico, stav slušný )
Rozměr: 75 x 60 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5629
Litografie
Rozměr: 39 x 51 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2647
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4100
Olej / plátno
přiložen znalecký posudek Dr. Jiří Dvorský
Rozměr: 90 x 130 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5460
( značeno dole, stav perfektní )
Rozměr: 23 x 34 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 378
Rozměr: 23 x 34 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 731
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1857, stav slušný )
Rozměr: 60 x 73 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3843
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 120 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1555
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1556
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
rozměr včetně rámu 92 x 154 cm
Rozměr: 63 x 124,5 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1863
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 48/200
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3810