( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )
Rozměr: 49 x 35 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1779
Rozměr: 34 x 34,2 cm
Aktuální cena: 5 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2036
Olej / lepenka
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 14,5 x 19 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2570
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 86 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6165
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6423
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, po roce 1910, stav původní )
Rozměr: 74 x 86 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4385
Olej / plátno
Rozměr: 49 x 58,5 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3362
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4386
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, kolem 1915, stav perfektní )
publikováno v knize Světlo v obraze
publikováno v katalogu SPH - S.V.U Mánes
vystaveno v Jízdárně pražského hradu
obraz byl zakoupen v galerii Kodl v roce 2010
Rozměr: 71 x 85,5 cm
Aktuální cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 2596
Příhozy: 71
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 553
Olej / plátno
- vystaveno v Městském muzeu a galerii Hlinsko v roce 2019
- vystaveno v Mánesu ke 130. výročí S.V. U. Mánes
- publikováno v katalogu k výstavě Gustav Macoun
Rozměr: 95 x 95 cm
Aktuální cena: 66 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 2857
Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1911, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Rozměr: 70 x 58 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3891
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, po roce 1918, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
vystaveno v Topičově salonu, publikováno v katalogu Macounovy výstavy v Hlinsku 2019 na str. 31
Rozměr: 53 x 70 cm
Aktuální cena: 100 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 3130
Příhozy: 102
Olej / plátno
Rozměr: 32 x 47 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6223
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1915, obraz odborně vyčištěn, stav původní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař,
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 2179
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1916, stav perfektní )
publikováno v knize Má vlast, str. 318
Pocta české krajinomalbě, Spolek výtvarných umělců Mánes, Jízdárna pražského hradu, Galerie S.V.U Mánes Diamant
Rozměr: 115 x 125 cm
Aktuální cena: 96 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 1668
Příhozy: 58
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
znalecký posudek Jindřich Vydra
Rozměr: 84 x 105 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 2951
Olej / plátno
koncem roku 1910-1912
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 2961
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 09, odborně vyčištěno, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 30 cm
Aktuální cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2721
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 80 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2722
Příhozy: 109