Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 53 x 67 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6578
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 85 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5310
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 60 x 64 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 959
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 58 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4297
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 94 x 84 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6093
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5590
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1927, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 84 x 125 cm
Aktuální cena: 60 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 5080
Příhozy: 66
Olej / lepenka
rámováno pod sklem
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6128
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 21 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5113
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datace 1907 - 1910, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 2810
Příhozy: 57
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1931, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3071
Olej / plátno
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 63 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 4114
Účastníci: 16
Příhozy: 60
Olej / plátno
Rozměr: 47 x 60 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1322
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 19 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5420
Olej / plátno
Rozměr: 28 x 32 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3631
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3632
Příhozy: 116
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 41, stav slušný )
Rozměr: 38 x 49 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 1334
Olej / plátno
Rozměr: 75 x 100 cm
Aktuální cena: 195 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4410
Příhozy: 106
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 59 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4430
Příhozy: 69
Olej / plátno
Rozměr: 38 x 51 cm
Aktuální cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 2931