čas serveru: 08:28:21

Gustav Porš

Název: Zimní obloha

Olej / plátno
- obraz vystaven ve výstavním sále Muzea dr. Aleše Hrdličky, Humpolec - Dolním náměstí
( listopad a prosinec 2022 )

Rozměr: 75 x 100 cm

Aktuální cena: 105 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 4989

Příhozy: 93

Gustav Porš

Název: Z Čachnova

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně Záruční list autora, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1158

Příhozy: 71

Gustav Porš

Název: Rozkvetlý strom u Rosic

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 76 cm

Aktuální cena: 75 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5026

Účastníci: 25

Příhozy: 104

Gustav Porš

Název: Venkovský motiv

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 69 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 6120

Gustav Porš

Název: Lesní interiér

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 80,5 x 65 cm

Aktuální cena: 41 500 Kč

Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Id aukce: 3569

Gustav Porš

Název: Sedmihorky - stromořadí

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 31 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6393

Gustav Porš

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )
publikováno " Gustav Porš - Krajinář Vysočiny "
na str. 40

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4348

Příhozy: 72

Gustav Průcha

Název: Cestou z veselice

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 1767

Gustav Reiter

Název: Rybník

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 75 x 97 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 705

Gustav Reiter

Název: Břízy

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav původní )

Rozměr: 66 x 102 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4316

Gustav Reiter

Název: Pohled do krajiny

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3303

H. Bauer

Název: Obilný lán

Olej / plátno

Rozměr: 85 x 85 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5652

H. Matisse

Název: Dívky v modrém pokoji

číslováno 27/75

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3873

H. Richant

Název: Zátiší s kyticí

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 44, stav slušný )

Rozměr: 59 x 44 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4288

H. Vlčková

Název: České středohoří

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1997, stav původní )

Rozměr: 33 x 60 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 791

H. Wilt

Název: Park Heiligenkreuz

Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 41 x 53 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 4250

Hajduček

Název: Žně v Beskydách

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6298

Hájek

Název: Zima na řece

Olej / plátno

Rozměr: 42,5 x 46,5 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2619

Hájek

Název: Chalupy

Olej / lepenka

Rozměr: 22 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1373

Hájek

Název: Roubenka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 38, stav původní )

Rozměr: 54 x 68 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5234