čas serveru: 15:26:29

Jan Bohumil Pospíšil

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 31 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4568

Příhozy: 51

Jan Brueghel

Název: Diana a Akteon

Reprodukce / tisk
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 31 x 55 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6011

Jan Brychta

Název: Kytarista

Akryl / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 53 x 44 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 833

Jan Čumpelík

Název: Dívka z Telgartu

Olej / lepenka
( nesignováno, na zadní straně stvrzení autorovy manželky, stav původní )
Jan čumpelík
V letech 1920–1924 studoval malbu na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Vratislava Nechleby. Za první republiky se stal vyhledávaným tvůrcem portrétů politické smetánky. Obdržel cenu Josefa Mánesa a roku 1927 Katzovo cestovní stipendium do Paříže. Podnikl také cesty do Holandska, Německa a SSSR. Jeho kvalitní rané obrazy se stále objevují v aukcích. Od roku 1915 byl žákem prof. Emanuela Dítěte na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Školu ukončil v roce 1920.

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4808

Jan Dědina

Název: Svatá

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1933, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 87 x 70 cm

Aktuální cena: 19 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4650

Jan Dědina

Název: Madona

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 319

Jan Dědina

Název: Dívka v kroji

Rozměr: 62 x 47 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2216

Jan Dvořák

Název: Malostranské náměstí

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno kolem roku 1925, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 83 cm

Aktuální cena: 4 800 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3323

Jan Ferdinand Pistorius

Název: Večer nad rybníčkem

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3343

Jan Filipi

Název: Čertovka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav původní )

Rozměr: 30 x 41 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3141

Příhozy: 63

Jan Gibek

Název: Človůl

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, na zadní straně datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5483

Jan Hála

Název: Pod Krivání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 34, stav původní )

Rozměr: 41 x 51 cm

Aktuální cena: 120 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 5232

Příhozy: 96

Jan Hála

Název: Polní práce

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 32 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5238

Jan Hála

Název: Věnování

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 17 x 11 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5241

Jan Heřman

Název: Cesta ke slunci

Olej / sololit
( signováno vpravo uprostřed, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5464

Jan Honsa

Název: Meandr řeky

Olej / lepenka

Rozměr: 43 x 64 cm

Aktuální cena: 41 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 545

Jan Honsa

Název: Podzim u Chocně

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )

Rozměr: 24 x 27 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 1332

Jan Honsa

Název: Chalupy z Českomoravské vysočiny

Olej / lepenka
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař,

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 2162

Účastníci: 18

Příhozy: 82

Jan Honsa

Název: Odpočinek v hájku

Olej / lepenka
vystaveno: Městské Muzeum a Galerie Hlinsko 2022
publikováno v katalogu Jan Honsa

Rozměr: 50 x 63 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5016

Příhozy: 60

Jan Hrnčárek

Název: Tichavské kotly

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 63, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 70 x 97 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6176